Kapa I Rukavice Od Merino Vune

Originalna cena je bila: 7.990,00 RSD.Trenutna cena je: 7.506,00 RSD.

Naša kapa i rukavice su ručno rađeni od 19-o mikronske, ekstrafine merino vune. Vrlo luksuzne, tople, meke i ugodne na dodir.
Unesite savršeni dodatak vašem stilu. Sa Woolnia. kapom i rukavicama Vam nikada više neće biti hladno.

Probudiće se sva vaša čula.

KAPU MOŽETE PORUČITI SA MALOM ILI VELIKOM ETIKETOM.

ODRŽAVANJE

ROK IZRADE: 5-7 dana

Šifra proizvoda: - Kategorije: , ,
Opis

Woolnia. kape sa karakterističnim natpisom i Woolnia. rukavice, kreirane su od najtanje niti 100% prirodne merino vune. Odišu luksuzom i potpuno modernim ručnim radom, kao i mogućnošću izrade u 9 različitih boja. Etiketa sa natpisom na kapi može se izabrati u dve dimenzije. Budite unikatni i ove zime, uz Woolnia. kapu i rukavice diktirajte trendove.

Antialergijska svojstva 19-to mikronske merino vune, čine da Woolnia. proizvodi imaju nenadmašan i besprekoran kvalitet. Naša kapa ima veoma tanke niti uz duple preklope, što daje dodatnu nežnost i još veću mekoću, a ujedno čini i neverovatno toplom. Možete uživati u zimskim danima i snegu, bez bojazni od hladnoće, jer ćete uz Woolnia. kapu i rukavice biti otporni na sve uticaje.

<span style=“color: #ff0000;“>ROK IZRADE: 5-7 dana</span>

ODRŽAVANJE

Budite pažljivi prema njima i biće lepe dugo, dugo vremena.

Dodatne informacije
Boja

Blue

,

Dark grey

,

Ecru

,

Ecru-Marshmallow

,

Lavanda

,

Light

,

Marshmallow

,

Pink

,

September

,

Silver

,

Burgundi

,

Chocolate

,

Marshmallow-Ecru

,

Noir

,

Red

Etiketa

Mala

,

Velika

Recenzije (0)

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kapa I Rukavice Od Merino Vune“